View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

Nowa wersja oprogramowania CONNECT: Wspólne środowisko danych

Prowadzący: Paweł Starzyński

To wydarzenie obejmowało

System automatycznie wykrywa Twoją lokalną strefę czasową na podstawie ustawień Twojego komputera i wyświetla odpowiednią dla Ciebie datę i godzinę.
Poland

Wykorzystanie prawidłowych danych jest czynnikiem krytycznym sukcesu projektu. Jak jednak upewnić się, że dane są dokładne i wykorzystywane efektywnie w całym cyklu życia projektu? Co się dzieje, gdy zachodzą zmiany? Jak upewnić się, że informacje, rysunki i związane z nimi dokumenty są odpowiednio aktualizowane a aktualne wersje są dostępne dla wszystkich członków zespołu?
Podczas prezentacji dowiedzą się Państwo jak MicroStation,  Navigator  i ProjectWise w najnowszej wersji CONNECT pozwolą wykorzystywać aktualne informacje, minimalizując jednocześnie ryzyko nieaktualnych, zgubionych lub niepoprawnych danych. Przedstawimy jak przeciwdziałać lawinowym efektom zmian, zapewniając większą przejrzystość projektu, redukując ryzyko, poprawiając jakość i bezpieczeństwo projektu przy jednoczesnej redukcji kosztów.


Regulamin rejestracji na wydarzenia Bentley Institute

Rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu podlega Regulaminowi firmy Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Kończąc proces rejestracji, zgadzasz się na warunki Regulaminu oraz akceptujesz Politykę prywatności firmy Bentley zawartą w Regulaminie Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Ta umowa obejmuje, bez ograniczeń, że firma Bentley może powiadamiać Cię o powiązanych aktualizacjach i działaniach.

© 2020 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us