View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

Nowa wersja oprogramowania CONNECT: Wspólne środowisko modelowania

Prowadzący: Paweł Starzyński

To wydarzenie Cię ominęło i chcesz zobaczyć nagranie?
Kliknij przycisk „Obejrzyj wideo” poniżej, aby uzyskać dostęp w systemie OnDemand.

System automatycznie wykrywa Twoją lokalną strefę czasową na podstawie ustawień Twojego komputera i wyświetla odpowiednią dla Ciebie datę i godzinę.
Poland

Podczas prezentacji dowiedzą się Państwo jak wspólne środowisko modelowania ułatwi współpracę użytkowników, pozwoli na umiejscowienie modeli w kontekście przestrzennym i pozwoli wykorzystywać chmury punktów oraz modele 3D do zrozumienia realnych warunków środowiska projektowego.
Przedstawimy również jak tworzenie funkcjonalnych elementów może zaoszczędzić czas i pieniądze, poprzez umożliwienie Państwu udostępnienia krytycznych danych  projektu całemu zespołowi projektowemu. Dodatkowo, dowiedzą się Państwo jak optymalizować środowisko inżynieryjne poprzez analizę wielu aspektów branżowych naraz.


Regulamin rejestracji na wydarzenia Bentley Institute

Rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu podlega Regulaminowi firmy Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Kończąc proces rejestracji, zgadzasz się na warunki Regulaminu oraz akceptujesz Politykę prywatności firmy Bentley zawartą w Regulaminie Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Ta umowa obejmuje, bez ograniczeń, że firma Bentley może powiadamiać Cię o powiązanych aktualizacjach i działaniach.

© 2020 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us