View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

Nowa wersja oprogramowania CONNECT: Wspólne środowisko pracy

Prowadzący: Paweł Starzyński

To wydarzenie Cię ominęło i chcesz zobaczyć nagranie?
Kliknij przycisk „Obejrzyj wideo” poniżej, aby uzyskać dostęp w systemie OnDemand.

System automatycznie wykrywa Twoją lokalną strefę czasową na podstawie ustawień Twojego komputera i wyświetla odpowiednią dla Ciebie datę i godzinę.
Poland

Podczas prezentacji przedstawimy zalety pracy w ramach wspólnego środowiska do zaawansowanej realizacji projektów wykorzystującego oprogramowanie Navigator i ProjectWise w najnowszej wersji CONNECT. 
Pokażemy także jak wykorzystać usługi w chmurze aby usprawnić przepływy zadań i współpracę w ramach rozproszonych zespołów projektowych. Przedstawimy jak zespoły mogą współdzielić duże ilości danych w czasie rzeczywistym, wykorzystując istotne informacje geoprzestrzenne oraz łatwo i dokładnie zarządzać kodami projektów, normami i specyfikacjami. Ponadto zaprezentujemy jak współdzielić pliki oraz korespondencję z partnerami projektu.


Regulamin rejestracji na wydarzenia Bentley Institute

Rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu podlega Regulaminowi firmy Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Kończąc proces rejestracji, zgadzasz się na warunki Regulaminu oraz akceptujesz Politykę prywatności firmy Bentley zawartą w Regulaminie Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Ta umowa obejmuje, bez ograniczeń, że firma Bentley może powiadamiać Cię o powiązanych aktualizacjach i działaniach.

© 2020 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us