View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

“Reality Modeling in MicroStation” webinář

Přednášející: Tomas Stanek

Zmeškali jste tuto akci a chcete se podívat na záznam?
Klikněte na tlačítko „Přehrát video“ pod přístupem OnDemand.

Příslušné datum a čas je zobrazen pro Vaši časovou zónu (rozpoznané na základě nastavení Vašeho PC).
Czech Republic

Zúčastněte se webináře o modelování reálného světa a zjistíte, jak tato data v prostředí produktu MicroStation CONNECT Edition efektivně pořizovat a využívat. 
Seznámíme vás s různými způsoby pořizování dat reálného světa, jejich přednostmi a limity při jejich využití v prostředí MicroStation CONNECT Edition a výhodami pro návrhový proces či další inženýrské úlohy. Budeme se věnovat nejen mračnům bodů, ale též leteckým snímkům a 3D sítím “Reality Mesh”, vytvořeným z fotografií daného území či objektu. Ukážeme vám, jak tato data nejlépe zakomponovat do vašich modelů (návrhů), zkvalitnit na jejich základě vaše rozhodnutí a lépe komunikovat výsledky práce s kolegy, zákazníky či veřejností. 

Bezprostředně tak získáte informaci o tom, jak:
•	  rychle a levně pořídit informace o skutečném stavu,
•	  snadno je vizualizovat a získat přesné informace a rozměry objektů z takového modelu,
•	  využít takto získané informace pro 2D nebo 3D práci na vašich projektech.

Pravidla a podmínky pro registrující se na akce Bentley Institutu

Vaše registrace a účast na akcích společnosti Bentley Systems, Incorporated podléhají pravidlám a podmínkám pro registrující se. Dokončením Vaší registrace souhlasíte s těmito pravidly a podmínkami a potvrzujete souhlas se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Bentley, které jsou součástí pravidel a podmínek pro registrující se na akce společnosti Bentley Systems, Incorporated. Tato dohoda zahrnuje, bez omezení, že společnost Bentley vás může informovat o souvisejících aktualizacích a aktivitách.

© 2019 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us