View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

Tech Talk: Výhody plynoucí z využití MicroStation jako platformy pro projektování

Přednášející: Tomáš Staněk, iNGs s.r.o. - Bentley Channel Partner

Tato akce byla ukončena
Tech Talks jsou bezplatné virtuální on-line prezentace.

Příslušné datum a čas je zobrazen pro Vaši časovou zónu (rozpoznané na základě nastavení Vašeho PC).
Czech Republic

Zjistěte, jaké přínosy může vaše organizace získat z investice do MicroStation, snížením finančních a technických rizik a zlepšením své konkurenceschopnosti.

Bez ohledu na obor, ve kterém podnikáte, může výběr platformy pro projektování výrazně ovlivnit profitabilitu vaši firmy. I pro organizace, které jsou již vybaveny platformou AutoCAD, je zde příležitost zvýšit částečným nebo plným zavedením platformy MicroStation profitabilitu a konkurenceschopnost na nových projektech.

Připojte se k nám na tento 30ti minutový webinář a zjistěte jaké technické a finanční výhody vám může investice do platformy MicroStation přinést:

  • Zlepšete produktivitu práce a týmovou spolupráci,
  • Využijte unikátní technologii MicroStation pro práci ve 3D a podporu pracovních postupů dle principů BIM,
  • Diverzifikujte své softwarové portfolio a snižte tak svou závislost na jednom dodavateli,
  • Zlepšete svou pozici pro získání a realizaci větších projektů, aplikací robustního prostředí se silnými prvky interoperability,
  • Využijte širokou škálu licenčních podmínek zahrnujících flexibilní i fixní pronájem či nákup trvalých licencí a program podpory.Pravidla a podmínky pro registrující se na akce Bentley Institutu

Vaše registrace a účast na akcích společnosti Bentley Systems, Incorporated podléhají pravidlám a podmínkám pro registrující se. Dokončením Vaší registrace souhlasíte s těmito pravidly a podmínkami a potvrzujete souhlas se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Bentley, které jsou součástí pravidel a podmínek pro registrující se na akce společnosti Bentley Systems, Incorporated. Tato dohoda zahrnuje, bez omezení, že společnost Bentley vás může informovat o souvisejících aktualizacích a aktivitách.

© 2020 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us