View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

Seminarium: Technologie Bentley Systems w zastosowaniach 3DCity

To wydarzenie obejmowało
28 listopada 2017
9:30
Warsaw Marriott Hotel, Al.Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Poland

Seminarium dedykowane jest dla administracji samorządowej, jednostek administracji rządowej oraz podmiotów współpracujących. Tematyka seminarium będzie dotyczyła rozwiązań do zarządzania danymi geoprzestrzennymi oraz koncepcji 3DCity i modelowania 3D.
W trakcie spotkania przedstawimy najnowsze rozwiązania z zakresu tworzenia modeli 3D z wykorzystaniem zdjęć fotograficznych obiektów. 
Zaprezentujemy sprawdzone rozwiązania do efektywnego zarządzania danymi geoprzestrzennymi z wykorzystaniem Bentley Map.
Omówimy koncepcje i korzyści stosowania technologii BIM w kontekście zarządzania infrastrukturą miejską na przykładzie modelów 3D polskich miast.
Udział w seminarium jest bezpłatny. 


Regulamin rejestracji na wydarzenia Bentley Institute

Rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu podlega Regulaminowi firmy Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Kończąc proces rejestracji, zgadzasz się na warunki Regulaminu oraz akceptujesz Politykę prywatności firmy Bentley zawartą w Regulaminie Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Ta umowa obejmuje, bez ograniczeń, że firma Bentley może powiadamiać Cię o powiązanych aktualizacjach i działaniach.

© 2018 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us