View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

OpenRoads Seminar

Tato akce byla ukončena
06 prosince 2016
10.00
CENTRO Hustopeče a.s., Husova 8, 693 01 Hustopeče, Czech Republic

 
Program semináře: 

♦ Ukážeme Vám, jak je možné rychle a efektivně připravit věrný a přesný obraz výchozí situace, sestavené konsolidací různých zdrojů dat (jako jsou mračna bodů, mapové podklady a DTM) se 3D reality mesh získanou prostřednictvím produktu Context Capture. 

♦ Uvidíte, jak používat převratnou novinku – produkt OpenRoads Concept Station pro rychlou přípravu více variant koncepčního návrhu nové dopravní infrastruktury, vyhodnotit je a vybraný 3D model přesunout do projekční fáze.

♦ Dále Vám představíme nový produkt OpenRoads Designer, kombinující to nejlepší z produktových řad MX, InRoads a PowerCivil s inovativní technologií 3D umocněné parametrickými konstrukčními prvky a doplněným o moduly pro podpovrchové sítě (SUDA), strukturální zabezpečení terénu (gINT) a řadou dalších, které jsou nově součástí tohoto řešení.

♦ Vše potom doplněné o ukázky řízeného prostředí pro správu a řízení toku inženýrských dat, včetně lehkých mobilních klientů OpenRoads Navigator a cloudových rozšíření ProjectWise CONNECT Edition pro snadnou výměnu dat s investorem či subdodavateli.  


Pravidla a podmínky pro registrující se na akce Bentley Institutu

Vaše registrace a účast na akcích společnosti Bentley Systems, Incorporated podléhají pravidlám a podmínkám pro registrující se. Dokončením Vaší registrace souhlasíte s těmito pravidly a podmínkami a potvrzujete souhlas se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Bentley, které jsou součástí pravidel a podmínek pro registrující se na akce společnosti Bentley Systems, Incorporated. Tato dohoda zahrnuje, bez omezení, že společnost Bentley vás může informovat o souvisejících aktualizacích a aktivitách.

© 2019 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us