View our current list of Bentley-sponsored conferences, webinars, and live online learning opportunities for infrastructure professionals.

Seminarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej

To wydarzenie obejmowało
Udział w seminarium jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z agendą oraz do rejestracji.
26 czerwca 2019
9:30 - 14:00
HOTEL MARRIOTT, Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Poland

Podczas seminarium eksperci oraz użytkownicy produktów firmy Bentley przedstawią między innymi w jaki sposób usprawnić sieci wód opadowych, przeprowadzać analizy zagrożenia powodziowego oraz wdrożyć odpowiednie środki ograniczające ryzyko powodzi.

Pokażemy także jak wykorzystać różne dane i informacje aby podejmować lepsze decyzje oraz wykorzystać najnowsze technologie w celu usprawnienia procesów biznesowych i osiągania planowanych wyników. Zaprezentowane zostaną praktyczne aspekty integracji GIS i modelowania hydraulicznego dla różnych procesów projektowych w celu poprawy efektywności w zakresie: strat wody, wydajności energetycznej, modernizacji sieci, integracji z systemami SCADA.

Tematyka spotkania:

  • Ocena zagrożenia powodziowego i zapobieganie skutkom powodzi,
  • Zastosowanie cyfrowych bliźniaków infrastruktury sieciowej w celu poprawy wydajności majątku trwałego,
  • Przykłady zastosowania modelowania matematycznego do wspierania wybranych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach wodociągowych w Polsce,
  • Model matematyczny sieci wodociągowej w MPWiK Warszawa,
  • Inteligentne systemy monitoringu sieci wodociągowych w dużych aglomeracjach miejskich.

Zapraszamy do rejestracji - ilość miejsc ograniczona. Do zobaczenia w Warszawie!Regulamin rejestracji na wydarzenia Bentley Institute

Rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu podlega Regulaminowi firmy Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Kończąc proces rejestracji, zgadzasz się na warunki Regulaminu oraz akceptujesz Politykę prywatności firmy Bentley zawartą w Regulaminie Bentley Systems, Incorporated dotyczącym rejestracji na wydarzenia. Ta umowa obejmuje, bez ograniczeń, że firma Bentley może powiadamiać Cię o powiązanych aktualizacjach i działaniach.

© 2020 Bentley Systems, Incorporated | Privacy | Terms of Use | Contact Us